Pojďme si společně sbalit tašku do porodnice

O nás

 

Najdete tu kompletní vybavení do porodnice pro Vás maminky i Vaše miminka.

Rádi Vám se vším poradíme.

Třeba s tím, co se děje před porodem a co po něm… ale nejdůležitější jste Vy, protože každá žena, každé těhotenství a hlavně každé miminko je jiné. Netrapte se tím, že Vy přibíráte více než kamarádka, pijete více kávy nebo zrovna jíte sushi, nic se nemá přehánět, ale také si máte těhotenství užít, když budete v klidu a v pohodě Vy, budou i Vaše miminka :)

 

Neváhejte se zeptat na cokoli, jsme tu pro Vás :)

 

 Jmenuji se Veronika a ráda bych Vám řekla pár slov o sobě a proč babymum vznikla.

 

Můj příběh začal přesně rok před tím, než vyšla tato stránka, ano prosinec 2019. 

Když jsem přišla domů z gynekologie, byla jsem nadšená, že už mám kupovat a shánět věci do porodnice ( porod 14. 4. 2020.) Řekla jsem si, že přece všechno najdu na internetu, protože těsně před Vánocemi a v té době začínající Covid-19, přece nepůjdu s "bubnem" do obchodu mezi šílející nakupující lidi.

A ejhle.. žádnou stránku s kompletní vybaveností jsem nenašla, všude jen co si mám s sebou sbalit, na co nezapomenout atd.. jo, seznam mi pomohl, byla jsem nadšená a měla jsem všechno vzorně napsané, ale kupovat z 5ti webových stránek, platit 5 různých dopravců a ještě lítat po obchodech, to se mi vážně nechtělo. Tak mě napadlo, proč vlastně někdo neudělá e-shop se vším, co potřebujeme s sebou do porodnice, přece jenom nejsem první ani poslední rodička, co toto bude shánět..

Takže sem se rozhodla se do toho pustit.. hlavně z důvodů toho, že si mohu všechno sama " naostro " vyzkoušet, nyní mohu říct, co mi pomohlo a co vyhovovalo.

 

 Jsem ráda, že mám svou porodní asistentku, se kterou jsem všechno konzultovala, která mi radila co všechno potřebuji a hlavně mě odrodila :D

 

Děti prostě miluju, už od mých 18.ti let, kdy jsem jela do Anglie jako au-pair a od té doby je hlídám, maluji na obličej a pořádám dětské oslavy.

Jako čerstvá maminka se starám se o svou milovanou dceru Viktorku, proto všechno bude od maminky pro maminky <3

 

Doufám, že se Vám vše bude líbit a  vše Vám padne jak má, hlavně aby tyto věci pomohli Vám a Vašemu miminku v porodnici.

Přeji Vám, miminku i celé rodině z celého srdce jen to nejkrásnější.

 

A ještě pár věcí ohledně balení a doručování zásilek. Snažíme se být eko a využívat hezké již použité krabice, takže se ničeho nebojte. Prostě eko a ekonomická stránka života :)